Kancelaria Windykacyjna

przelew powierniczy

Skuteczna windykacja – Kancelaria windykacyjna zlokalizowana w Warszawie Windyk.pl oferuje usługi prawne polegające na skutecznej windykacji wymagalnych należności. Jeżeli twój dłużnik zalega z zapłatą, nie wahaj się – daj sobie pomóc. Skutecznie odzyskamy Twoje wierzytelności. Kancelaria windykacyjna świadczy usługi na rzecz osób indywidualnych jak również na rzecz podmiotów gospodarczych. Świadczone usługi opieramy na zastosowaniu wszelkich dostępnych narzędzi prawnych, które skutecznie pomogą Ci odzyskać pieniądze. 

Siedziba Kancelarii Windykacyjnej zlokalizowana jest w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Brackiej 20 lok. 7A – Kancelaria świadczy usług skutecznej windykacji wierzytelności na terenie całej Polski.

Zespół Kancelarii Windykacyjnej

Skuteczna windykacja wierzytelności

Windyk.pl to nowoczesna Kancelaria Windykacja z siedzibą w Warszawie. Kancelaria Windykacyjna nie ogranicza swojej działalności jedynie do terytorium Warszawy, ale również świadczymy pomoc w dochodzeniu należności, skup wierzytelności na terenie całego kraju. Pomagamy również w windykacji należności zagranicznych za pośrednictwem naszych partnerów. Zespół Windyk.pl tworzy grupa ambitnych prawników, którzy swoje doświadczenie zdobyli w renomowanych kancelariach windykacyjnych. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że Windyk.pl skutecznie pomoże Ci odzyskać twoją wierzytelność (dług), jednocześnie mając na względzie obowiązuje przepisy prawa.

Wchodzimy w skład Grupy Prawnej Delikt.pl sp. z o.o.
W skład Grupy poza Kancelarią Windykacyjną Windyk.pl wchodzą m.in.:
  • podmiot zajmujący się obsługą prawną klientów indywidualnych jak i osób prawnych. Delikt.pl świadczy stała obsługę korporacyjną jak również obsługę procesową. 
  • Podmiot zajmujący się wynajmem powierzchni biurowych, adresów pod siedzibę dla Adwokatów i Radców Prawnych tj. tzw. coworkingiem. Podmiot świadczy również obsługę księgową specjalizującą się w obsłudze działalności prawniczych.
  • Podmiot zajmujący się rejestracją spółek handlowych (osobowych i kapitałowych) oraz sprzedażą spółek kapitałowych. Prowadzi giełdę spółek, która umożliwia szybki zakup spółki.
  •  Renomowane biuro tłumaczeń przysięgłych. Świadczy usługi tłumaczeń z ponad 30 języków. 

Lokalizacja

Przewiń do góry