Zakup wierzytelności

sprzedaż wierzytelności

Kancelaria Windykacyjna Windyk.pl oferuje sprzedaż wierzytelności tj. oznaczona wierzytelność w zamian za ustalone wynagrodzenie przejdzie na naszą Kancelarię. Jest to najszybszy sposób na odzyskanie pieniędzy, a zarazem najprostszy. Po podpisaniu umowy nie musisz się przejmować niezapłaconymi zobowiązaniami ze strony dłużnika.

Zespół Windyk.pl nabywa zarówno wierzytelności zasądzone orzeczeniami sądowymi, jak i należności z niezapłaconych faktur, umów, jak również weksli. 

Nasza Kancelaria skupuje zarówno wierzytelności pojedynczych, jak i całe pakiety wierzytelności. Wycena wierzytelności następuje niezwłocznie w ciągu 24h od przesłania niezbędnych dokumentów.

Główną zaletą sprzedaży wierzytelności dla zbywcy wierzytelności (cedenta) jest niezwłoczne otrzymanie pieniędzy, a także uniknięcie ponoszenia kosztów dochodzenia wierzytelności, m. in. na drodze polubownej, sądowej i egzekucyjnej.

  • wycena wierzytelności po otrzymaniu wszelkich niezbędnych dokumentów,
  • decyzja w 24 godzin,
  • przelew pieniędzy na rachunek bankowy za zakup wierzytelności.

Cena zakupu wierzytelności uzależniona jest od rodzaju wierzytelności oraz jej udokumentowania, wypłacalności dłużnika oraz posiadanego przez dłużnika majątku. Cena jest uzależniona również od przewidywanego czasu i możliwości odzyskania należności od dłużnika.

Cena sprzedaży uzależniona od upływu czasu od dnia wymagalności wierzytelności!

Czy wiesz, że zaproponowana przez nas oferta odkupu wierzytelności uzależniona jest od czasu, który upłynął od wymagalności długu? Nie czekaj na zapłatę przez dłużnika. Krótszy okres wymagalności to korzystniejsza oferta odkupu. Korzystniejsza oferta sprzedaży wierzytelności, przekłada się w konsekwencji na odzyskane przez Ciebie pieniądze. 

Zeskanuj

Zeskanuj dokument, z którego chcesz odzyskać należność.

Wypełnij

Wypełnij formularz windykacyjny znajdujący się poniżej.

Poczekaj

W ciągu 12 h, zweryfikujemy Twój formularz i prześlemy dalsze informacje.

Zaakceptuj

Podpisz umowę, odeślij ją do nas i czekaj na swoje pieniądzę.

Formularz zlecenia windykacji


Zadzwoń

Napisz

Adres

Kancelaria Windykacyjna
ul. Bracka 20 lok. 7A, 00-028 Warszawa
Grupa Prawna Delikt.pl Sp. z o.o. NIP w organizacji
KRS w organizacji, REGON w organizacji

Lokalizacja
Przewiń do góry